Upravit stránku
„Doporučení našich spokojených klientů je největší zárukou, jakou Vám můžeme dát. Jejich ručně psané dopisy a úsměvy na fotografiích, které nám posílají, jsou pro nás tou největší odměnou a pro nové klienty důkazem, že naše krédo ´dokonalý servis a poctivé jednání´, není jen planým slibem. Přesto Vám ale chceme představit také náš etický kodex a poodhalit systém řízení kvality.“
PRORADOST Váš Petr Čajan, jednatel

Hodnoty, které v REALITY PRORADOST vyznáváme

Zkušenosti našich klientů Vám řeknou víc než tisíc slov

Mohli bychom Vám ještě dále vyprávět o tom, jak je náš realitní servis úžasný. Místo chvástání však pro Vás máme několik úryvků z děkovných dopisů, které nám posílají naši klienti. Jejich plné znění si pak můžete přečíst v části reference, kde dopisy s hrdostí publikujeme a přikládáme také fotografie jakožto důkazy, že naše služby opravdu přinášejí radost a úsměv na tváře našich klientů.

"...nikdy bych nevěřil, jak rychle jde uzavřít obchod, a jak rychle jde zařídit vše potřebné. Vždyť s vámi to byl pouhý týden!..."
Viktor Leskour, spokojený klient
"...Vše proběhlo hladce, peníze byly na účtě do tří dnů. Jsme velice spokojení zákazníci. Ještě jednou děkujeme realitní kanceláři PRORADOST hlavně p. Julínkovi. Máme natolik pozitivní zkušenost s touto realitkou, že ji chceme doporučit všem, kteří chtějí využít jakoukoliv jejich službu, nechtějí se strestovat a očekávají stroprocentní profesionalitu."
manželé Přibylovi, USA - Chicago
"...Když jsme viděli vámi inzerované ´pro prodávající naše služby zdarma´, musím přiznat, že jsem se nad tím pousmál. Dnes jsem však příjemně překvapen, že se nejednalo o pouhý reklamní tah...."
Nikola Čech, spokojený klient

Máte na nás výtku nebo připomínku? Napište nám prosím. Rádi se zlepšujeme

Nahoru