Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Poznámka k ceně Cena je včetně provize RK.
Celková plocha 2987  (m2)
Číslo 12462
Obec Mělčany
  • Cena s DPH1 200 Kčza m2

POPIS

Máte zájem koupit pozemek pro stavbu rodinného domu? Takový pozemek je k prodeji v obci Mělčany (Brno-venkov) o celkové velikosti 2 987 m2, včetně příjezdové cesty (136 m2). Pozemek je s jihozápadní orientací. Z části je rovinatý a z části má svah, který stoupá směrem k poli. Pozemek je umístěn ve vnitřní části obce, v soukromí v tzv. druhé řadě, v lokalitě rodinných domů.

Info je také na adrese -- pozemek-melcany.webnode.cz/

Pro stavbu jsou všechny sítě jsou k dispozici.

Z pozemku je to 500 m na autobusovou zastávku.

Obec Mělčany leží jižně od města Brna, 244 metrů nad mořem ve žlebu táhnoucím se od jihovýchodu k severozápadu, kterým protéká potok Šatava.

V obci je knihovna, sokolovna, orlovna, obchod se smíšeným zbožím, pohostinství, stolařství, autoopravna a mateřská škola. Do základní školy se dojíždí do sousedních Dolních Kounic.

Obec je plynofikována, má vlastní vodovod a čistírnu odpadních vod, praktického a zubního lékaře, poštu, obchod, restaurace, mateřskou školu, základní školu a je v síti integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje.

Dopravní dostupnost na kraj Brna ca 16 km autem/15 minut. Do Ivančic ca 12 km autem/15 minut. Do Pohořelic ca 15 km autem/16 minut.

Pokud máte zájem o podrobnější informace o pozemku nebo o prohlídku, kontaktujte mě, prosím, pomocí uvedených kontaktních údajů.
Nahoru