Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Poznámka k ceně + provize RK 5% vč DPH
Celková plocha 2986  (m2)
Číslo 12142
Obec Pačlavice
  • Cena s DPH1 000 000 Kčza nemovitost

POPIS

Exkluzivní prodej stavební parcely v klidné obci Lhota u Pačlavic, okres Kroměříž, o celkové výměře 2986m2. Jedná se o krásný pozemek v obci Lhota u Pačlavic 2986m2 s hotovou architektonickou studií pro stavbu nového domu a množstvím podkladů od projektantky (zahrnuto v ceně pozemku). Majitelé jsou ochotni předat veškeré kontakty.
Na pozemku o uliční šíři 20m a délce 150m je hotový radonový i geodetický průzkum. Před dvěma lety zde proběhla demolice a nový projekt byl koncipován jako menší, úsporný a přírodní domek se snahou zachovat vzhled původního domu (vrata do zastřešeného vjezdu, kastlová okna, dvojkřídlé dveře, v patře malá okýnka) pro udržení jednotného stylu v ulici. Pohled ze zahrady je modernějšího rázu domku se zelenou střechou. Dle projektu má dům v přízemí tři menší pokoje, sociálky a hlavní velká obytná společenská místnost - spojení obýváku, jídelny a kuchyně. V patře je půda, galerie nad jídelnou a kuchyní a další malý pokojíček. Vytápění je myšleno sálavými akumulačními kamny na dřevo (velmi nízká spotřeba dřeva), které vyhřejí celý dům a které jsou navrženy předním českým kamnářem.
Jsou zde dostupné kompletní inženýrské sítě, nyní je na pozemku elektřina. Dále je zde vlastní studna, dle dvou proutkařů je na místě, kde se protínají tři prameny, nyní v hloubce na jednom prameni.
V obci je malý obchod, hospůdka a dětské hřiště, veškerá občanská vybavenost v sousedních Pačlavicích. Les se studánkou jen kousek od pozemku.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
Obchody Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ano
Kanalizace Ano
Nahoru