Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Celková plocha 4639  (m2)
Číslo 13343
Obec Přerov
  • Cena4 059 125 Kčza nemovitost

POPIS

Exkluzivně Vám představujeme velmi hezký a prosluněný stavební pozemek v klidné lokalitě v Čekyni u Přerova. Čekyně leží 4,5 km severně od Přerova v údolí potoka Olešnice kolem silnice z Přerova do Tršic. Celková výměra prodávaných pozemků je 4639 m2.
Pozemky vyhovují i pro výstavbu více RD.Jde o skvělou investiční příležitost pro výstavbu několika rodinných domů na atraktivním pozemku. Výborná investice s vysokou návratností.
Pozemek je svoji polohou ideální pro zájemce, kteří chtějí bydlet v klidné a příjemné oblasti na kraji Přerova obklopeni zelení s nádherným výhledem.
Elektřina na hranici pozemku. Ostatní IS v dosahu. Lokalita má dobrou dopravní dostupnost MHD i autem. Dle územního plánu obce je pozemek určen k výstavbě rodinných domů. Na zmíněném pozemku je možné postavit rodinný dům na klíč dle Vašich požadavků. Na nemovitosti neváznou žádné dluhy ani jiné omezení vlastnického práva. Pozemek je možno financovat pomocí hypotéky, kterou vám v případě zájmu zdarma vyřídíme. Nezávazná a bezplatná konzultace s našim finančním specialistou. Pro domluvení prohlídky volejte makléři.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Nahoru