Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Samostatný rodinný dům
Celková plocha 383  (m2)
Číslo 11169
Obec Brušperk
  • Cena s DPH3 390 000 Kčza nemovitost

POPIS

Prodej atraktivně zrekonstruovaného rodinného domu o dispozici 4+1 se dvěma koupelnami, přibližnou užitnou plochou 140 m2 a zahradou 383 m2 v Brušperku na Frýdecko-Místecku. Jen několik kroků od Městské památkové zóny malebného moravskoslezského města Brušperk se nachází kompletně moderně zrekonstruovaný dvoupodlažní rodinný dům s okrasnou zahradou. Kvalitní rekonstrukce pozvedla bydlení v tomto domě na nadstandardní úroveň a nová vnitřní dispozice ho zúčelnila. Za hlavními vchodovými dveřmi se nachází schodišťová předsíň, z níž je vstup do kuchyně a do chodbičky vedoucí k technické místnosti a k zadnímu vchodu do zahrady. Na kuchyň (15,3 m2) navazuje prostorný obývací pokoj (32,5 m2) s překrásným výhledem na historické centrum města. V prvním podlaží se nachází ještě další menší pokoj (8 m2) využitelný například jako pracovna, či pokoj pro hosty, z nějž se vchází na menší terasu (5 m2). Moderní koupelna (5 m2) s polorohovou vanou, umyvadlem a toaletou je obložená vkusnými obklady v dřevěném designu korespondujícími s koupelnovým nábytkem a zařizovacími předměty.
Ve druhém podlaží najdeme stejně stylizovanou koupelnu jen v jiné prostorové dispozici. Ložnice (16,5 m2) má praktický balkón o výměře 5 m2 s kouzelným výhledem. Rohový pokoj je opatřen dvěma okny orientovanými na jih a na západ.
V celém domě je instalováno elektrické podlahové topení pokryté v pokojích kvalitní plovoucí podlahou, v koupelnách a chodbách dlažbou. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler umístěný v technické místnosti v přízemí objektu. V suterénu se nachází klenutý sklípek s vnějším vchodem vykazující konstantní teplotu. Plášť domu je zateplen a opatřen novou fasádou ladící se zateplenou plechovou střechou. Okna a francouzské dveře vedoucí na terasu a balkón jsou plastová.
Kompletní rekonstrukce byla nejen zdařilá, ale je provedena ve vysokém standardu, všechny zařizovací předměty jsou zcela nové. Novému majiteli stačí pouze instalovat kuchyňskou linku dle vlastního vkusu a výběru a může se nastěhovat.
Brušperk se svou polohou nachází zhruba uprostřed území mezi Ostravou, Frýdkem-Místkem a Příborem, v oblasti zvané Lašsko. Žije zde přibližně 4000 obyvatel, a ve městě nechybí mateřská škola, základní škola i ZUŠ.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Po rekonstrukci
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 3

PLOCHY

Užitná plocha 140  (m2)
Plocha balkón 5  (m2)
Plocha terasa 5  (m2)
Plocha sklep 20  (m2)
Plocha zahrada 236  (m2)
Zastavěná plocha 147  (m2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Balkón Ano
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano
Topení elektro Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy C - Úsporná
Nahoru