Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Řadový rodinný dům
Poznámka k ceně + provize
Celková plocha 367  (m2)
Číslo 12071
Obec Bystřice nad Pernštejnem
  • Cena s DPH1 450 000 Kčza nemovitost

POPIS

Rodinný dům byl v minulosti užíván jako pohostinství a k tomuto účelu by mohl po rekonstrukci sloužit dále. Stejně tak ho může zdařilá rekonstrukce proměnit v komfortní bydlení v centru města. Středová chodba, procházející celým objektem a ústící až na přilehlý dvorek a zahrádku, dům přirozeně rozděluje na dvě samostatné poloviny, z nichž každá disponuje vlastním sociálním zařízením.
Vpravo se rozkládá prostorná místnost (40 m2), ze které se vstupuje do toalety s umyvadlem a do dalšího pokoje o výměře 12 m2, který je průchozí do třetího pokoje na pravé straně (11 m2).
Na levé straně chodby se nachází místnost o výměře 28 m2. Z chodby se vlevo dále vchází do prostornější toalety a také na půdu.
Dům je částečně podsklepen a postaven ze smíšeného zdiva. Střešní krytina je zánovní, takže střecha nemusí být nutně součástí rekonstrukce. Objekt je napojen na veškeré sítě.
Dvůr za domem je přístupný automobilem a může sloužit i k parkování. Parkovat je možné také přímo před hlavním vchodem na vydlážděném prostranství.
Velikou devizou tohoto domu je lokalita, ve které je umístěn, a jeho velkorysé interiérové rozměry poskytují nadstandardní prostor pro fantazii a kreativitu nového majitele.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Před rekonstrukcí
Technologie výstavby Smíšená
Poloha objektu Rohový
Celkový počet podlaží 1

PLOCHY

Užitná plocha 129  (m2)
Plocha zahrada 138  (m2)
Zastavěná plocha 229  (m2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Sklep Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru