Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Samostatný rodinný dům
Poznámka k ceně Informace o ceně u RK
Celková plocha 1232  (m2)
Číslo 15357
Obec Uherské Hradiště
  • Cena s DPHNa dotazza nemovitost

POPIS

Prodej přízemního nízkoenergetického rozestavěného domu. Nemovitost je před dokončením vnitřních prostorů. Pozemek má celkovou plochu 1232 m2, z toho zastavěná plocha je cca 190 m2. Dispozičně tvořeno vstupní chodbou + (WC), obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC, šatna, dětský pokoj, koupelna s WC, technická místnost, posilovna, velká garáž o výměře 62 m2.
Střecha je valbová, s krytinou z pálené tašky a klempířských prvků z pozinkovaného plechu. Okna jsou plastová – 3skla. Vytápění RD bude realizováno teplovzdušným vytápěním. Vytápění a zároveň i větrání RD bude zajišťovat rovnotlaká větrací jednotka s rekuperací tepla a s cirkulačním okruhem pro teplovzdušné vytápění. Zdrojem tepla pro větrací jednotku bude tepelné čerpadlo (vzduch-vzduch). Dům bude napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a rozvody elektro novými přípojkami.
Průkaz energetické náročnosti stavby dle projektu je A. Pozemek tvoří obdélníkový tvar, je rovinatý, za domem pokračuje do svahu. Svah je zajištěn podpěrnou zdí a zde se nachází kvelbený vinný sklep, kde je plánovaná stavba zahradního domku.
Dům příjemně překvapí praktičností, dispozice tohoto zděného, nízkoenergetického domu je promyšlená do posledního detailu. Výborná občanská vybavenost v místě (škola, školka, obchody, pošta, lékař, kino, sportovní hala) i skvělá dopravní obslužnost.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Ve výstavbě
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 1

PLOCHY

Užitná plocha 190  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ne
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy A - Mimořádně úsporná
Nahoru