Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Samostatný rodinný dům
Poznámka k ceně info v RK, cena k jednání
Celková plocha 1232  (m2)
Číslo 15357
Obec Uherské Hradiště
  • Cena5 700 000 Kčza nemovitost

POPIS

Prodej přízemního nízkoenergetického rozestavěného domu (hrubá stavba). Pozemek má celkovou plochu 1232 m2, z toho zastavěná plocha je cca 190 m2. Dispozičně tvořeno vstupní chodbou + (WC), obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC, šatna, dětský pokoj, koupelna s WC, technická místnost, posilovna, velká garáž o výměře 62 m2.
Střecha je valbová, s krytinou z pálené tašky a klempířských prvků z pozinkovaného plechu. Okna jsou plastová – 3skla. Vytápění RD bude realizováno teplovzdušným vytápěním. Vytápění a zároveň i větrání RD bude zajišťovat rovnotlaká větrací jednotka s rekuperací tepla a s cirkulačním okruhem pro teplovzdušné vytápění. Zdrojem tepla pro větrací jednotku bude tepelné čerpadlo (vzduch-vzduch). Dům bude napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a rozvody elektro novými přípojkami.
Průkaz energetické náročnosti stavby dle projektu je A. Pozemek tvoří obdélníkový tvar, je rovinatý, za domem pokračuje do svahu. Svah je zajištěn podpěrnou zdí a zde se nachází kvelbený vinný sklep, kde je plánovaná stavba zahradního domku.
Dům příjemně překvapí praktičností, dispozice tohoto zděného, nízkoenergetického domu je promyšlená do posledního detailu. Výborná občanská vybavenost v místě (škola, školka, obchody, pošta, lékař, kino, sportovní hala) i skvělá dopravní obslužnost.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Ve výstavbě
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 1

PLOCHY

Užitná plocha 1007  (m2)
Zastavěná plocha 225  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ne
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru