Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Samostatný rodinný dům
Celková plocha 278  (m2)
Číslo 12859
Obec Podivín
  • Cena s DPH1 890 000 Kčza nemovitost

POPIS

Prodej rodinného domu.Nabízíme prodej rodinného domu o základní dispozici 3+1 v obci Podivín. Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej rodinného domu o základní dispozici 3+1 v obci Podivín. Dům leží na pozemku o rozloze 278 m2. Zastavěná plocha je ca 164 m2.

Dům je zděný se sedlovou střechou, nepodsklepený, s jedním nadzemním podlažím. Podlahy jsou betonové a prkenné. K domu přiléhají hospodářské budovy, které lze po rekonstrukci využít jako další 3 místnosti, každá cca 12 m2. Dům obklopuje dvůr, ze kterého je přístup na terasovité pozemky/zahrádky o ploše cca 55 m2. V případě odstranění technických místností lze získat zastavěnou plochu domu 100 m2 a k tomu pozemek 178 m2.

Dům je starší v udržovaném průměrném technickém stavu. Lze hned bydlet nebo provést rekonstrukci.

Do domu se vchází přes dvůr do dlouhé předsíně (12 m2), která vede podél celého domu. Z předsíně se pokračuje do předsíňky, WC nebo spíže (2,9 m2) na konci chodby.

Předsíňka je vstupní částí do obytné části, tj. do kuchyně (9 m2), koupelny (3,2 m2) a do pokoje (14 m2), který je průchozí do menšího pokoje (11 m2). Přes kuchyň se vchází do největšího pokoje (16,5 m2).

Teplo v domě zajišťují nízko údržbové plynové topení WAW. Dům je napojen na plyn, vodovodní řad a kanalizaci. Elektrika je 230 V i 400 V.

Půdorys domu najdete ve fotogalerii.

Podivín je „královské město“ v okrese Břeclav, ležící na dolním toku řeky Dyje, na mírném návrší Dolnomoravského úvalu. Území tvoří většinou plochá polní krajina.

Odjakživa je místo obce Podivín považováno za výhodné, což dokazuje historie i současnost. V obci Podivín se nachází pošta, mateřská škola, základní škola, praktický lékař, zubní lékař, ambulance, benzínová stanice, obchody, lékárna čistička odpadních vod, vodovod a obec je plynofikovaná.

Do obce se dobře dostanete po dálnici nebo železnicí. Obec je součásti Integrovaného dopravního sytému Jihomoravského kraje (IDS JMK).

Od města Břeclav je Podivín vzdálen 7 km, od Velkých Pavlovic 8 km a od Hodonína 19 km.

Pokud máte zájem o podrobnější informace o RD nebo o prohlídku, kontaktujte mě, prosím, pomocí uvedených kontaktních údajů.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 1

PLOCHY

Užitná plocha 110  (m2)
Plocha zahrada 55  (m2)
Zastavěná plocha 164  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Sklep Ne

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení lokální Ano
Topení plyn Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru