Upravit stránku
Typ akce Pronájem
Typ domu Samostatný rodinný dům
Poznámka k ceně + energie, + provize RK
Celková plocha 1884  (m2)
Číslo 13014
Obec Čebín
  • Cena50 000 Kčza měsíc

POPIS

V výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem objektu s možností dvougeneračního bydlení v obci Čebín, okr. Brno - venkov. V tomto objektu je umístěná novostavba rodinného domu s prostornou garáží, samostatný dřevodomek se saunou a upravený a obložený mobilheim. Objekt je z uliční části ohraničen okrasnou kamennou vyzdívkou, přes kterou se dostanete dálkově ovládanými posuvnými vraty. V přední části se nachází zděný dům, který je obložen dřevěným fasádním obkladem. Stejně tak je i celý interiér bytu, který se nachází v tomto domě, realizován do dřevěného stylu a je ve velice zdařilém provedení.
V přízemí domu se nachází velká prostorná garáž o velikosti 50m2 se zbudovanou montážní jámou. Je zde také technická místnost se zplynovacím kotlem na dřevo a akumulační nádrží. Topení je zajištěno také na elektřinu.
Do bytu, který se nachází v prvním patře tohoto domu, se dostanete po točeném schodišti. Má dispozici 3+kk a je o velikosti 80m2. Z bytu je přístup na balkon o velikosti 9m2, který je orientovaný do zahrady a bude osazen samostatným schodištěm. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči, a to indukční varnou deskou, pečící a mikrovlnou troubou a myčkou nádobí. Je zde také umístěná americká lednice. V bytě se dále nachází stylové vybavení dle přiložených fotografií.
Naproti domu je dřevostavba, ve které je umístěná sauna. Je zde také koupelna se sprchovým koutem a WC, a místnost pro ukládání zahradního vybavení.
V zadní části zahrady je umístěn mobilheim, s přístavkem o předsíň a jeden pokoj. Je tedy dispozičně 3+kk a celá obytná plocha je o velikosti 48m2. Přísluší k němu také podsklepená terasa o velikosti 18m2. Je zcela obložen dřevěným obložením a včleněn do terénu.
Objekt je před dokončením, proto je na fotkách vyobrazen např. objekt sauny ve výstavbě, anebo balkon bez schodiště a zábradlí.
K dispozici bude dle dohody a podle aktuálního vývoje současné situace pandemie.
Pronájem je určen pro seriózní a solventní klienty, kteří hledají bydlení dle jejich životní úrovně.
Prohlídky jsou možné po dohodě s realitním makléřem.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Novostavba
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 220  (m2)
Zastavěná plocha 204  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Internet Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Parkoviště Ano
Balkón Ano
Sklep Ne

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano
Topení elektro Ano
Topení tuhá paliva Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru