Upravit stránku
Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Poznámka k ceně jistota (kauce) 2x měsíční nájem
Celková plocha 246  (m2)
Číslo 8226
Obec Praha
  • Cena s DPH36 162 Kčza měsíc

POPIS

Pronájem kanceláří v Praze, Kanceláře Praha Kanceláře o variabilní ploše 195 - 246m2 se nacházejí v 1.patře administrativní budovy. Dvacetičtyřhodinový přístup do budovy je zajištěn automatickou evidencí a přes čipové karty zabezpečen společně s kamerovým systémem. Ve vstupním prostoru je příjemné posezením pro hosty a návštěvy. Jedná se o pronájem celého patra, kde je celkem 8 kanceláří. Kanceláře jsou dostupné výtahem a jsou v samostatně uzamykatelné části budovy. Nabízený prostor je variabilně vhodný i pro sídlo firmy. V prostoru před kancelářemi je příjemné posezení pro návštěvy. V pronájmu jsou zahrnuté nejen běžné kanceláře, ale také zařízená zasedací místnost. Kancelář, vhodná pro majitele, ředitele nebo manažera firmy disponuje balkonem a před kanceláří . Na chodbě vnitřního prostoru kanceláří je možno využít samostatnou kuchyňku. Sociální zařízení je samostatné pro tyto nabízené kanceláře.
Kanceláře jsou klimatizovány, její provoz je již započítán v poplatcích za služby 71,-Kč/m2.
Jedná se o třípodlažní administrativní objekt. Budova je cihlová udržovaná, postavená v roce 1998. Kanceláře mají datové rozvody, připojení na internet a telefonní linky. Je zde také bezbariérový přístup s výtahem.
V přízemí budovy lze využít jídelnu s kantýnou, kde je možnost odběru obědů pro zaměstnance.
Administrativní objekt se nachází 100 m od zastávky tramvaje či autobusu. Výborné dopravní spojení MHD - Strašnická – tramvaj č.7 (8min); Strašnická – metro A – Depo Hostivař – autobus č.163 – Černokostelecká (14min). Zastávka MHD je umístěna naproti administrativní budovy.
Budova je zároveň vhodně dopravně situována v blízkosti na severojižní spojku a průmyslový okruh v Praze se směry jak od Mladé Boleslavi, Hradce Králové a Ústí nad Labem, tak od Brna, Plzně, letiště, Karlových Varů a Slaného. Parkování je možné přímo u vchodu do budovy.
Kanceláře jsou orientovány J- JZ. Nájemce po dohodě s majitelem si může ke kancelářím pronajmout i skladové prostory v budově (dle dodatečných podmínek). Kanceláře jsou NEKUŘÁCKÉ !!!

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Skeletová
Celkový počet podlaží 3

PLOCHY

Užitná plocha 246  (m2)
Plocha terasa 10  (m2)
Zastavěná plocha 4394  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ne
Autobus Ano
MHD Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ne
Parkoviště Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ne
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ne
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ne
Kanalizace Ano
Topení lokální Ne
Topení ústřední Ano
Topení dálkové Ano
Topení plyn Ne
Topení elektro Ne
Topení tuhá paliva Ne

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru