Upravit stránku
Typ akce Pronájem
Typ komerčního prostoru Kancelář
Celková plocha 103  (m2)
Číslo 15021
Obec Ostrava
  • Cena8 000 Kčza měsíc

POPIS

Představuji Vám kanceláře k dlouhodobému pronájmu na ulici Nádražní v Ostravě. Kanceláře o celkové výměře 103 m2 včetně 2 teras o velikosti 17 m2 a oddělené skladové místnosti 17 m2 se nachází v 5. nadzemním podlaží klidného bytového domu s výtahem.

Vlastní provozní část se skládá ze 4 prostorných místností, kde každá má minimální plochu 13 m2, dále se nachází předsíň, komora, koupelna a toaleta. Součástí kanceláří je klimatizační jednotka. Druhou částí kanceláří tvoří archivní část, kde se nachází 2 uzamykatelné místnosti, je zde možno ponechat pořadače na šanony.

Úpravu kanceláří je možné provést dle Vašich představ. Kanceláře nabízí několik způsobů jak je využít. Kanceláře jsou orientovány na 2 světové strany.

Velkou výhodou je výborná dopravní dostupnost automobilem i městskou hromadnou dopravou, veškerá infrastruktura v dosahu. Parkování v těsné blízkosti. Veškerá občanská vybavenost v okolí.

Měsíční nájemné 8.000 Kč + 1.700 Kč poplatky spojené s užíváním + elektřina na nájemníka.

Před nastěhováním je nutné složit vratnou jistinu ve výši 2 měsíčních nájmů a provizi RK ve výši jednoho měsíčního nájmu.

V případě zájmu o prohlídku mě prosím kontaktujte.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 5

PLOCHY

Užitná plocha 103  (m2)
Plocha terasa 17  (m2)
Zastavěná plocha 103  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ne

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru