Upravit stránku
Typ akce Pronájem
Typ bytu Byt 2+kk
Poznámka k ceně + energie 3000Kč
Celková plocha 50  (m2)
Číslo 15002
Obec Brno
  • Cena s DPH12 000 Kčza měsíc

POPIS

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu velmi hezký byt o dispozici 2+kk v obci Brno-město, část obce Soběšice. Nabízený byt má výměru 50m2 a je situován v rodinném domě ve stylu kanadského srubu v bezprostřední blízkosti lesa. Samotná jednotka se nachází ve zděném přízemí s obložením ze dřeva, kamene a hliněných, prodyšných omítek. Vše tak koresponduje s přírodou která toto bydlení obklopuje. Okna a dveře jsou taktéž dřevěná a orientována na JJV.

Do bytu se vstupuje vlastním vchodem do předsíně. Odtud lze pokračovat do ložnice, koupelny nebo obývacího pokoje s kuchyňským koutem. V celém bytě je podlahové topení s možností topit pomocí solárních panelů nebo kotle na tuhá paliva. Další možností je zatopit si krbovými kamny v obývacím pokoji.

K bytu náleží sklad ve stejném podlaží o výměře 10m2. Parkování je možné na vlastním pozemku před domem. Po dohodě s majitelem je možné přenechat prostor pro vlastní záhonky. Stejně tak je na dohodě domácí mazlíček.

Energie se neplatí zálohově ale částka 3000Kč/měsíc je konečná. Při podpisu nájemní smlouvy bude požadována jistina ve výši tří měsíčních nájmů. Po skončení nájmu bez dluhů a poškození bytu se tato částka nájemci v plné výši vrací. Provize realitní kanceláře je jeden měsíční nájem.

UPOZORŇUJEME, že po každém zájemci o prohlídku bude vyžadováno vyplnění základního dotazníku pro zájemce o nájem. Bez vyplněného dotazníku není prohlídka možná.

Pro více informací, zájmu o prohlídku nebo v případě nejasností volejte níže uvedeného makléře.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Novostavba
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 3
Počet bytů v domě 3

PLOCHY

Užitná plocha 50  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ne
Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ne
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ano
Kanalizace Ano
Topení lokální Ano
Topení ústřední Ano
Měřiče tepla Ne
Topení plyn Ne
Topení elektro Ano
Topení tuhá paliva Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru