Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ objektu Restaurace
Celková plocha 106  (m2)
Číslo 9391
Obec Mosty u Jablunkova
  • Cena s DPH1 800 000 Kčza nemovitost

POPIS

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme na prodej zavedenou cukrárnu-kavárnu, s doplňkovým prodejem cukrovinek, nanuků, alkoholu a v letním období prodejem zmrzliny, nacházející se v centru obce Mosty u Jablunkova, včetně veškerého gastro vybavení, stolů, židlí a pultů.
Cukrárna si veškeré zákusky, dorty, cukroví, vyrábí ve své výrobně a taktéž zmrzlina je vyráběna v provozovně.
Zděná, částečně podsklepená stavba je zateplena, opatřena plastovými okny a dveřmi, napojena na plyn, obecní vodovod a kanalizaci. Objekt je vytápěn ústřední topením - kotel na plyn umístěn v suterénu objektu a slouží zároveň jako záložní ohřev teplé vody, primární ohřev teplé vody je řešen elektrickým boilerem. V roce 1996 byla přistavena výrobna se suterénem, ve kterém je umístěn sklad, plynový kotel, boiler a stávající objekt byl celkově zrekonstruován.
Objekt provozovny je dispozičně řešen takto: vstup je přímo do prodejny cukrovinek, zákusků, nápojů a následně navazuje posezení s 25 místy na sezení. Sociální zařízení pro veřejnost je vedle posezení. Z prodejny je uprostřed vstup do výrobny cukrárenských výrobků s velkokuchyňskými roboty, cukrářskou celonerezovou elektrickou třípatrovou pecí, s třemi ledničkami a pracovními stoly a technického zázemí cukrárny - umývárna nádobí s nerezovým dvojdřezem a myčkou nádobí; samostatnou místností k výrobě zmrzliny s výrobníkem zmrzliny a sociální zařízení pro zaměstnance. Do výrobny a tech. zázemí je taktéž samostatný vchod. Venkovní prostor před vchodem umožňuje v letních měsících posezení u kávy pod slunečníkem.
Provozovna má sam. telef. linku, vlastní internetové připojení a webové stránky. Činnost provozovny je hygienou schváleno, Měsíční náklady na energie činí cca 6000 Kč.
Uvedením energetické třídy G plníme zákonnou povinnost dle zákona o hospodaření energií. Průkaz energet. náročnosti k předmětné nemovitosti je v současnosti zpracováván. Při prohlídce je možnost nahlídnout do projek. dokumentace, technické zprávy, účetnictví.
Financování zajistíme vlastním hypot. centrem - s možností financovat u všech bank a stav. spořitelen v ČR. Úrokové sazby od 2,04%, .

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 1

PLOCHY

Užitná plocha 86  (m2)
Zastavěná plocha 106  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ne
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ne
Parkoviště Ano
Balkón Ne
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ne
Kanalizace Ano
Topení lokální Ne
Topení ústřední Ano
Topení dálkové Ne
Měřiče tepla Ne
Topení plyn Ano
Topení elektro Ne
Topení tuhá paliva Ne

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy E - Nehospodárná
Nahoru