Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Celková plocha 369  (m2)
Číslo 15456
Obec Horoměřice
  • Cena3 200 000 Kčza nemovitost

POPIS

Prodej zahrada 369 m2 a rozestavěná stavba Horoměřice, povolená dle Stavebního povolení. Nabízíme k prodeji zahradu v Horoměřicích o výměře 369 m2 spolu s rozestavěnou stavbou, povolenou dle Stavebního povolení. Dokončení stavby se předpokládá do 09/2021. Zastavěná plocha stavby je 45,15 m2.

Aktuálně je realizované technické přízemí (základy, podlaha, stěny, strop). V současné době pokračuje realizace stavebních prací. Jedná se o izolaci 1. NP, násypy okolo 1. NP a dočasné zastřešení objektu (ochrana před povětrnostními vlivy).

Ohledně prohlídky a dalších informací kontaktujte makléře nabídky.

Horoměřice jsou vyhledávanou rekreační oblastí Prahy. Počet obyvatel obce se pohybuje kolem 4.500 osob. Je zde několik zahrádkářských a chatových osad, kde tráví volný čas řada Pražanů. Hlavně je ale obec oblíbeným cílem výletníků a vycházek. Prochází zde řada značených turistických cest a nově též cykloturistických tras. Turistické značky zavedou do Šárky, Lysolají a Suchdola, na Gabrielku, do Houslí, Kozích hřbetů, k Juliáně, do tuchoměřického lesa, do Únětic, na Holý vrch, do Roztok, Tichého údolí, přes Statenice na hrad Okoř atd. Pro návštěvníky obce je velkou zajímavostí možnost pozorovat nízko letící letadla, mířící na blízké letiště v Ruzyni.

V obci je základní škola pro 2. stupeň, nově vybudovaná mateřská škola, zdravotní středisko, lékárna, pošta, knihovna, obchody s potravinami i spotřebním zbožím, několik autoservisů, hostinců a sportovních zařízení, hotel, stanice technické kontroly apod. Část obyvatel našla uplatnění ve službách a firmách působících přímo v obci, mnozí zde mají rodinné živnosti.

Informace o přípojkách:
Elektřina je přivedena na pozemek; je zde vlastní elektroměrová skříň (antoníček) se stavebním rozvaděčem. Na pozemek je také plánovaná vodovodní přípojka, tedy napojení na obecní vodovod. Přípojka bude realizovaná po ukončení zemních prací. V současnosti je na pozemku voda díky původní jímce, která je napojena přes zahrádkářskou kolonii. Odpad je plánovaný formou vybudování jímky. Zapuštění jímky je naplánováno po ukončení zemních prací. Do budoucna zde obec plánuje vybudovat tlakovou kanalizaci, na kterou bude možné se individuálně napojit. Pozemek je bez možnosti napojení na plyn. V lokalitě je k dispozici stabilní internetové připojení prostřednictvím lokálního poskytovatele Internetu.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Služby Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru