Upravit stránku
Typ akce Prodej
Poznámka k ceně vč.provize
Celková plocha 130  (m2)
Číslo 4922
Obec Morkůvky
  • Cena s DPH1 620 000 Kčza nemovitost

POPIS

Prodej vinného sklepa s fungujícím ubytováním na okraji obce Morkůvky, okr.Břeclav. Částečně zděný sklep byl v roce 2015 kompletně přestavěn a rekonstruován. Vše upraveno k využití komerčního ubytování v žádané turistické lokalitě. V přízemí se nachází společná místnost s posezením a krbovými kamny, kuchyňský kout, toaleta, také vstup do vinného sklípku a na terasu. Venkovní terasa vhodná k posezení a grilování. V patře najdeme dva pokoje, koupelnu se sprchovým koutem, WC samostatně. Vytápění budovy lze krbovými kamny nebo elektrickými přímotopy. Parkování aut před sklepem. Vzadu za sklepem je momentálně nevyužívaný menší vinohrad 94 m2 a vlastní studna.
Sklep nabízí ubytování pro 6-8 osob v naprostém soukromí, hosté mají k dispozici celý sklep, zajištěnou konzumaci vína, pobyt k zábavě i relaxaci. Obsazenost během celého roku. TIP na zaběhlou fungující komerční nemovitost se stálou klientelou nebo celoročně využivatelná chata pro rodinnou rekreaci.
Obec Morkůvky (3 km od města Klobouky u Brna) leží v malebném údolí etnografické oblasti Hanáckého Slovácka, v kraji vína, folkloru a sportovního vyžití. Jedna z cyklostezek vede přímo kolem sklepa. Během roku jsou zde pořádány četné kulturní a folklorní akce. V obci je obchod se smíšeným zbožím a menší sportovní areál s občerstvením.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný

PLOCHY

Užitná plocha 100  (m2)
Zastavěná plocha 36  (m2)

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ne
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ano
Kanalizace Ne
Topení elektro Ano
Topení tuhá paliva Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru