Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Poznámka k ceně včetně provize a právního servisu
Celková plocha 2592  (m2)
Číslo 5272
Obec Český Brod
  • Cena s DPH3 110 400 Kčza nemovitost

POPIS

Prodej stavebního pozemku v Českém Brodě Nabízím k prodeji stavební pozemek o velikosti 2592m2, svou polohou je pozemek velice zajímavý, je na okraji Českého Brodu, v krásné lokalitě se zelení o přístupný přímo z veřejné komunikace směr Úvaly. Sítě jsou v dosahu pozemku - plyn, elektřina, voda, kanalizace i sítě telekomunikací a internetu. Územní plán tento pozemek určuje pro výstavbu pro bydlení vesnického charakteru.Městem Český Brod vede železniční trať Praha – Česká Třebová. Autobusová doprava Z města vedou příměstské autobusové linky do těchto cílů: Čelákovice, Lysá nad Labem, Hradešín, Kostelec nad Černými lesy, Kouřim, Mukařov, Pečky a Tuklaty.
Český Brod má svou vlastní nemocnici a několik dalších samostatných ordinací praktických lékařů a také lékařů odborných.
K vybavení města patří tři mateřské školy (jedna v místní části Liblice), dvě základní školy, základní umělecká škola. Střední školy jsou ve městě zastoupeny gymnáziem, střední odbornou školou specializující se na ekonomii a informační technologie, a také praktickou školou.
Obyvatelé využívají snadné dopravní dostupnosti k dojíždění do Prahy a Kolína. Nepříliš velké město je ale zároveň přirozeným centrem dosti rozlehlé oblasti a přestupním uzlem, proto mnoho osob naopak dojíždí do něj a nachází práci ve službách, obchodě, školách a správních úřadech.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ne
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ne
Kanalizace Ano
Nahoru