Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Poznámka k ceně včetně provize RK
Celková plocha 720  (m2)
Číslo 14755
Obec Rosice
  • Cena s DPH3 890 Kčza m2

POPIS

Prodej stavebních pozemků v Rosicích 350 m² a 370 m². Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi stavební pozemky 350 m² a 370 m² s možností výstavby samostatně stojícího rodinného domu či rodinné vily ve vyhledávané lokalitě Rosice u Brna na klidném místě v zástavbě nových rodinných domů na ulici Javorová.

V blízkém okolí se nachází jak mateřská školka tak prodejna potravin. Do centra města je to 10 minut chůze. Na hranici pozemku se nacházejí inženýrské sítě. Současně je vyhotovený i geometrický plán, který je předkládán při prohlídce, na katastru nemovitostí se pozemek rozdělí současně, se zapsáním nového majitele. Orientace pozemku je na Jih a poskytuje nerušený výhled do okolní krajiny.

Město Rosice se nachází 15 km západně od Brna s výbornou dostupností do Brna pomocí IDS, vlastní dopravou, případně vlakem. Má kompletní občanskou vybavenost včetně MŠ, ZŠ, ZUŠ, lékařů, banky, kina, pošta, nákupních středisek Tesco, Lidl, Penny market, restaurací, městský úřad, koupaliště a různá sportovní hřiště.

Zajistíme Vám výhodné financování. Doporučujeme prohlídku!

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Nahoru