Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Řadový rodinný dům
Poznámka k ceně + provize
Celková plocha 508  (m2)
Číslo 7603
Obec Moravská Nová Ves
  • Cena s DPH4 400 000 Kčza nemovitost

POPIS

Prodej cihlového rodinného domu 5+1 s garáží, dvorem a zahradou, v obci Moravská Nová Ves. Celková plocha parcely je 508 m2. Jedná se o řadový dům, který má dvě nadzemní podlaží a půdní byt koncipovaný jako obytné podkroví. Dům byl postaven v roce 1929 jako krejčovský dům, v roce 1975 prošel rozsáhlou rekonstrukcí s přístavbou části domu do dvora, s kompletní výměnou střechy, elektřiny, topení, v roce 2006 proběhla další rekonstrukce týkající se výměny oken v 2.NP, rekonstrukce koupelny v přístavbě a dále v roce 2016 rekonstrukcí koupelny v 2.NP a výměna plynového kotle, částečně výměna podlahy. V přízemí domu je garáž, kotelna, dílna, odpočinková místnost a sklad. Vstupem z přední části domu vejdeme do 2.NP na prostornou chodbu (verandu), ze které je vstup do obytného prostoru. Zde se nachází kuchyně, spíž, jídelna, obývací pokoj a 3 samostatné pokoje orientované do ulice. Z chodby je vstup do podkroví, koupelny a WC. Schodištěm, které vede do přízemí, kde se nachází další koupelna a WC, můžeme vyjít do dvora, nebo do přízemí. Schodištěm, umístěným mezi kuchyní a obývací částí, se vstupuje do prvního poschodí. Podlahy v domě tvoří převážně keramická dlažba, dále pak plovoucí podlaha a parkety.
Celý objekt je vytápěn plynovým kotlem, nebo kotlem na tuhá paliva, ohřev vody je zajištěn plynovým bojlerem. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě. Zahrada o ploše cca 266 m2 je orientovaná na západ. Ve dvoře je hospodářské stavení.
Městys má veškerou občanskou vybavenost. Tento dům je s dobrou obslužností a dostupností do centra obce, v blízkosti je vlakové nádraží zastávka směr Břeclav-Hodonín, pošta, škola, školka a obecní úřad.
Doporučujeme Vám prohlídku této nemovitosti, vhodné jak k bydlení, tak k podnikání. Rádi Vám také pomůžeme zajistit výhodné financování. Sleva je možná při rychlém jednání.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Řadový
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 242  (m2)
Zastavěná plocha 242  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ne
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ne
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Parkoviště Ano
Balkón Ne
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ne
Kanalizace Ano
Topení lokální Ne
Topení ústřední Ano
Topení dálkové Ne
Měřiče tepla Ne
Topení plyn Ano
Topení elektro Ne
Topení tuhá paliva Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru