Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Samostatný rodinný dům
Celková plocha 730  (m2)
Číslo 9127
Obec Holice
  • Cena s DPH4 500 000 Kčza nemovitost

POPIS

Dobrý den,
rád bych Vám nabídl ke koupi udržovaný patrový dům o dispozici 5+1 s krytým stáním na auto, prostornou dílnou a udržovanou zahradou.
Přízemí domu je z části nyní využíváno jako specializovaná prodejna, která má vchod z hlavní ulice a využívá dvě místnosti ve spodním patře domu.

Rodinný dům o podlahové ploše 220 m? s celkovou plochou pozemku 730 m? je ideálním řešením pro ty, kteří hledají opravdu komfortní a klidné bydlení s výbornou dostupností.

Dílna o velikostí 60m2 má vlastní sociální zařízení. Technická část domu s kotlem, skladem a přístřeškem na auto má 50m2. Samotný dům má dvě patra, každé patro o velikosti 110m2.

Dům je vzdálen 17km od města Pardubice a 20km od města Hradec Králové. Holice patří k velmi vyhledávaným lokalitám v Pardubickém kraji a nachází se zde velké množství pracovních příležitostí, ale i veškerá občanská vybavenost.

V přízemí domu se nachází velká chodba, kuchyně s jídelnou umožňující přímý vstup na zahradu, dvě místnosti, které jsou nyní využívány jako kancelář, a místnost s prodejnou se samostatným vstupem z ulice, kde je možné pohodlně zaparkovat, samostatná toaleta, samostatná koupelna se sprchovým koutem.

V prvním patře domu naleznete tři obytné místnosti včetně velkého obývacího pokoje, chodbu se vstupem na velkou zastřešenou terasu s krásným výhledem do zahrady. Terasa byla zhotovena se záměrem v budoucnu zrealizovat zimní zahradu, je zde možné udělat i druhou koupelnu.

Na přízemí domu navazuje technická místnost, kde je nový zplynovací kotel na dřevo, sklad dřeva a dále je tato stavba ukončena krytým stáním pro auto.

Vjezdem z ulice je možné vjet do prostorné garáže, která je nyní využívána jako specializovaná dílna, je vytápěná.

Dům je energeticky málo náročný, díky modernímu kotli ATMOS, který je napojen na 300l akumulační nádrž TUV, a dále ohřev vody zajištují sluneční kolektory. V domě je i plynový kotel.

Tento dům Vám umožní spojit bydlení s podnikáním, či zde najdete krásné nové bydlení s veškerým zázemím, co očekáváte od rodinného domu.

Voda je z obecní přípojky, ale dům je napojen i na vlastní studnu, odpady jsou napojeny do městské kanalizace.

Domem Vás rád provedu, stačí mi zavolat či poslat email.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 220  (m2)
Plocha dílna 60  (m2)
Zastavěná plocha 220  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Parkoviště Ano
Balkón Ano
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano
Topení plyn Ano
Topení tuhá paliva Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru