Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Samostatný rodinný dům
Celková plocha 2217  (m2)
Číslo 14796
Obec Jeřišno
  • Cena s DPH5 000 000 Kčza nemovitost

POPIS

Dovoluji si Vám nabídnout rodinný dům se zahradou v krásném prostředí nedaleko přehrady Seč a CHKO Železné hory. Rodinný dům je vhodný jak k trvalému bydlení, tak k rekreačním účelům. Udržovaná zahrada o rozloze 2000 m2 náležící k nemovitosti poskytuje absolutní klid a soukromí. Především zde oceníte krásu vzrostlých stromů.

Rodinný dům byl v roce 2007 vkusně zrekonstruován. Celý dům je podsklepen. Část suterénu se využívá jako garáž pro jeden automobil. Kromě této garáže, která je součástí rodinného domu, je na pozemku další samostatně stojící garáž, dva zahradní domky a posezení se zděným zahradním grilem.

Ze slunné terasy, kde lze umístit zahradní nábytek, je vtup do domu. Dispozice domu je vstupní chodba, kuchyň s jídelnou a prostorný obývací pokoj, koupelna s vanou a wc a úklidová místnost. Do druhého podlaží vede dřevěné schodiště kde jsou 4 pokoje a koupelna se sprchovým koutem a wc. Z chodby se dostanete výsuvným schodištěm na půdu.

Dům lze vytápět elektrickou energií, nebo krbovými kamny, která jsou v obývacím pokoji. Součástí domu je i vlastní studna. Přímo na pozemku protéká potůček.

Osada Chuchel je jednou z místních částí obce Jeřišno a leží pod hřebenem Železných hor. Nachází se 12,5 km od malebného města Chotěboř, 7 km od vesnice Seč a 11 km od vodní nádrže Seč. K životu obce neoddělitelně patří řeka Doubrava, přestože neprotéká bezprostředně osadou. Když zastavíme na malé návsi, můžeme využít služeb obchodu. Stejně jako většinou vesniček v podhůří Železných hor, tak i tuto, spojuje s okolním světem autobus.

Doporučuji prohlídku. Financování koupě zdarma zařídíme.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 3
Počet bytů v domě 1

PLOCHY

Užitná plocha 179  (m2)
Plocha terasa 13,44  (m2)
Plocha sklep 36  (m2)
Plocha zahrada 2049  (m2)
Zastavěná plocha 87  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Parkoviště Ano
Balkón Ano
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ano
Kanalizace Ano
Topení lokální Ano
Topení ústřední Ano
Topení elektro Ano
Topení tuhá paliva Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru