Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Samostatný rodinný dům
Celková plocha 672  (m2)
Číslo 11520
Obec Oskava
  • Cena s DPH990 000 Kčza nemovitost

POPIS

Chcete bydlet v srdci obce Oskavy, mít vše na dosah a ještě si pohodlně dojít do lesa přímo ze svého domu? Jen krůček Vás dělí od této skvělé koupě.
Exkluzivně nabízíme dům k rekonstrukci, který se nachází ve středu obce. V domě najdete 4 pokoje, dvě vstupní haly, koupelnu s vanou, chodbu, sklad, vstup na půdu, kde je velký potenciál vybudování obytného podkroví. Celý dům je v původním stavu, snímky po rekonstrukci jsou vizualizace možné budoucí podoby. Oceníte zahradu okolo domu o celkové velikosti 672 m2 a možnost celoročního užívání obecního pozemku (859 m2) za domem, který vede rovnou k lesu.

Celý dům se nabízí zrekonstruovat dle vlastního vkusu a potřeb. Ideální pro rodinu s dětmi k celoročnímu bydlení nebo jako rekreační objekt. Oskava je známá svou krásnou přírodou a turistickými možnostmi okolí (vyhlídkové skály Rabštejn- přírodní rezervace, Rašeliniště Skřítek, Kamenný vrch atp.)

Velkou předností je umístění nemovitosti. Nachází se v centru obce, v klidné ulici, kde nemusíte mít strach o děti. V těsné blízkosti najdete školku, školu, lékaře, hřiště, obchod atd.

Doporučuji rychlé jednání.
S otázkou financování Vám ráda pomohu.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Před rekonstrukcí
Technologie výstavby Smíšená
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 1

PLOCHY

Užitná plocha 104  (m2)
Zastavěná plocha 130  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Sklep Ne

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Vlastní vodní zdroj Ano
Kanalizace Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru