Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Samostatný rodinný dům
Celková plocha 987  (m2)
Číslo 16056
Obec Svojetín
  • Cena3 390 000 Kčza nemovitost

POPIS

Prodej rodinného domu 3+kk, 135m2 nyní používaný jako chalupa s velkou zahradou o výměře 987m2, dvou patrovou stodolou v obci Veclov nedaleko obce Hořesedly. Prodej rodinného domu 3+kk,135m2 nyní používaný jako chalupa s velkou zahradou o výměře 987m2 je mírně svažitý a osluněný s bazénem se slanou vodou, jezírkem s rybkami, letním posezením a dvou patrovou stodolou v obci Veclov u Svojetína, nedaleko obce Hořesedly. Dům je částečně rekonstruovaný.
Dispozice obytné části: prostorná vstupní chodba, prostorná obývací část s kuchyní, jídelním koutem, krbovými kamny a podlahovým topením, dětský pokoj s podlahovým topením, ložnice, prostorná koupelna se sprchovým koutem nutno dodělat obklad koupelny dle kusu kupujících, schodiště na velkou půdu, kde lze dodělat půdní vestavbu.
Nemovitost je ve velmi klidné lokalitě. Tato její ideální poloha z ní dělá ideální místo pro odpočinek, ale i klidné místo k bydlení. Konstrukce domu je cihlová s masivní cihlovou vyzdívkou. Dům je částečně podsklepený. Voda ze studny rozvod po domě v mědi, ohřev vody bojlerem, odpad je řešen dvěma septiky, vytápění - krbová kamna na dřevo s výměníkem a rozvodem tepla do radiátorů, podlahové topení v obývací místnosti a v dětském pokoji, k dispozici i otevřený krb pro méně chladné dny. Na pozemku je prostorná dvoupatrová stodola, uvnitř dřevník 20m2, garáž s dílnou 50m2, schody do 1.patra, 1 patře velký prostot 80m2, dříve využíván na sušení chmele, 2.patro půdní prostor nutná rekonstrukce střechy.
Vedle zahrady se nachází obecní pozemek, které by bylo možné upravit a využívat jako parkovací stání k domu. Částečná občanská vybavenost ve Svojetíně, (obchod restaurace) Hořesedlích,(školka, vlaková zastávka směr Rakovník - Louny 2km)Supermarket a veškerá vybavenost v Rakovníku. Dopravní dostupnost 10 minut autem od dálnice na Prahu, do Prahy autem 50 minut k letišti. Hořesedly 5km, Rakovník 17km. Svojetín 3km.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 1
Počet bytů v domě 1

PLOCHY

Užitná plocha 135  (m2)
Plocha terasa 5  (m2)
Plocha sklep 30  (m2)
Plocha dílna 50  (m2)
Plocha zahrada 852  (m2)
Zastavěná plocha 135  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Parkoviště Ano
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 400V Ano
Vlastní vodní zdroj Ano
Topení ústřední Ano
Topení elektro Ano
Topení tuhá paliva Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy E - Nehospodárná
Nahoru