Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Řadový rodinný dům
Celková plocha 100  (m2)
Číslo 15487
Obec Praha
  • Cena s DPH11 300 000 Kčza nemovitost

POPIS

Prodej rodinného domu 3+1 se dvorem a zahradou v Praha Braník, RD 3+1 dvůr zahrada Braník. Jedná se o prodej rodinného domu 3+1 v Braníku v ulici v malých domech.Kromě čtyř obytných místností oplývá i spoustou dalších prostor, najdete v něm sklep(částečně podsklepen.) dvě gaáže z toho jednu nadprůměrně velkou s montážní jámou pro dvě auta,která sloužila jako místnost pro opravu aut.(proto je vhodný i jako investiční na pronájem).Pod střechou je půda, která může být v případě potřeby přebudována na další obytnou místnost..
.Dům je z r. 1925 má novou střechu z pálených tašek. Okna jsou plastová. Vytápění plynové,ohřev teplé vody pomocí el. boileru. Nemovitost je napojena na kanalizaci a obecní vodovod.Celkový stav nemovitosti,ale vyžaduje rekonstrukci, zároveň však umožňuje okamžité nenáročné bydlení, výhodou je, že si může nový majitel rekonstruovat byt podle vlastních představ.Na zahradě jsou vzrostlé stromy..Nedaleko od domu je autobusová zastávka, ze které jezdí autobus na metro C Budějovická /5 min. cesty/ nebo opačným směrem na metro B Smíchovské nádraží /10 min. cesty/. V docházkové vzdálenosti 2 km od domu je Plavecký stadion Podolí, 0,5 km park Kavčí hory nebo 1,5 km Žluté lázně a Modřanská cyklo a in-line stezka. Veškerá občanská vybavenost, základní škola, mateřské školky, gymnázium, dětské hřiště, restaurace, sportoviště..

Více info v RK. Cena je s provizí RK. Provize RK zahrnuje veškerý právní servis včetně zajištění kupní ceny a podání návrhu na vklad do KN. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s nejlepším úrokem na trhu, který Vám bezplatně vyřídíme. .Jelikož není známa energetická třída náročnosti budovy, uvádíme energetickou třídu G.Při rycclém jednání možná sleva.Velice zajímavá nabídka v případě zájmu kontaktujte makléře

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Před rekonstrukcí
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Řadový
Celkový počet podlaží 3
Počet bytů v domě 1

PLOCHY

Užitná plocha 70  (m2)
Zastavěná plocha 72  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Parkoviště Ne
Balkón Ne
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 400V Ano
Kanalizace Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru