Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Řadový rodinný dům
Poznámka k ceně vč. provize a právního servisu
Celková plocha 551  (m2)
Číslo 6400
Obec Prostějov
  • Cena s DPH3 900 000 Kčza nemovitost

POPIS

Máte velkou rodinu a chcete bydlet společně? Podnikáte a hledáte vhodné místo jak pro firmu, tak i pro svou rodinu? Nebo hledáte investiční příležitost? Možná je tu právě pro vás rodinný dům se 3 bytovými jednotkami a se zahradou, který se nachází na nároží ulice Švabinského v Prostějově. Dům byl postaven prostějovským podnikatelem v 30. letech 20. stol. a sloužil jako zázemí pro jeho rodinu. Nyní je vyklizený a připravený k předání novému majiteli a k rekonstrukci. Výhodou je již nová střecha (pálená taška) z r. 2013 a dispozice domu s potenciálem k zajímavým úpravám.

V 1. a 2. NP domu se nachází 2 samostatné byty 2+1 s možností úpravy na 3+kk, vhodné pro 2 rodiny nebo 1 rodinu a sídlo firmy. V boční části domu je atypický mezonetový byt 1+1, který ocení dospívající ratolesti jako startovací bydlení. Podkroví nabízí možnost dalšího bytu či vytvoření mezonetového bytu spojením se spodním bytem.

Přípojky všech inženýrských sítí jsou v domě (elektřina, plyn, vodovod, kanalizace). Celý dům je vytápěn plynovým kotlem ve sklepě, byty mají samostatné měřiče.
Za domem je klidná zahrada k posezení nebo zahradničení.
Parkování před domem nebo je možno vybudovat parkovací místo či garáž na vlastním pozemku.
Pár kroků od domu si můžete nakoupit, navštívit lékaře, lékárnu, poštu, dobrou restauraci a blízko je zastávka MHD, vlakové nádraží a výpadovka na dálnici Brno-Olomouc.
Další informace Vám ráda sdělím telefonicky nebo na prohlídce. Financování nemovitosti zajistíme výhodným úvěrem. Sjednejte si včas prohlídku!

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Rohový
Celkový počet podlaží 3
Počet bytů v domě 3

PLOCHY

Užitná plocha 214  (m2)
Zastavěná plocha 222  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano
Topení plyn Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru