Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 3+1
Celková plocha 76  (m2)
Číslo 14942
Obec Oskava
  • Cena s DPH1 650 000 Kčza nemovitost

POPIS

Hledáte ke koupi pěkný, rekonstruovaný prostorný byt 3+1, raději mimo větší města na klidné místě? Oceníte čerstvý vzduch a prima sousedy za cenu každodenního dojíždění do práce? ZŠ a MŠ zde jsou: Pak by Vás mohla oslovit tato nabídka bytu o ploše 76 m2 ve 2. patře panelového domu v klidné části Oskavy:

Byt je v osobním vlastnictví, bez dluhů (naopak - ve fondu oprav jsou nemalé úspory). Rekonstrukce bytu zahrnuje vyzděné jádro, plastová okna, podlahy (dlažba a plovoucí podlahy), a omítky. Vytápění zajišťují el. ekoflexy, které je možné doplnit či nahradit např. úspornějšími a výkonnějšími olejovými radiátory (teplo z nich je rozhodně příjemnější). Jsou zde komíny z býv. prádelny - možná by zde bylo možné po dohodě instalovat i krbová kamna a využívat tak tyto zachovalé komíny. Voda je ohřívána v průtokovém ohřívači - boiler zde instalovat nebylo třeba. Rozvody a opady jsou již také v plastu. Oproti Šumperku či Zábřehu je zde o poznání levnější voda. Plyn zde není. K bytu paří balkon a sklepní kóje, je také možné využívat společnou kolárku a společné balkony v mezipatře. Lidé zde běžně suší prádlo i na venkovních společných sušácích. K dispozici je také připojení k internetu i satelitu. Byt je připravený k okamžitému nastěhování. Dům má zateplené boky, o dalším zateplení se momentálně neuvažuje. Správu domu zajišťuje Stavební bytové družstvo Šumperk.

Více o stavu bytu, jeho zařízení a vybavení napoví přiložené fotografie. Co se týče služeb, možností a využití v obci Vám ochotně sdělím na uvedeném tel. čísle - zde se ostatně dozvíte i další informace o této nabídce ;-) Můj tip k této lokalitě - lesy plné hub, rybníky a řeky s rybami (a také raky), pravidelná fotbalová liga, čistý vzduch a citlivá zubařka ;-)

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Po rekonstrukci
Technologie výstavby Panelová
Celkový počet podlaží 5
Počet bytů v domě 8

PLOCHY

Užitná plocha 76  (m2)
Plocha balkón 2  (m2)
Plocha sklep 2  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ne
Autobus Ano
MHD Ne
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ne
Parkoviště Ano
Balkón Ano
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ne
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ne
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ne
Kanalizace Ano
Topení lokální Ano
Topení ústřední Ne
Topení dálkové Ne
Měřiče tepla Ne
Topení plyn Ne
Topení elektro Ano
Topení tuhá paliva Ne

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru