Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Řadový rodinný dům
Poznámka k ceně včetně provize RK
Celková plocha 347  (m2)
Číslo 6751
Obec Rousínov
  • Cena s DPH3 150 000 Kčza nemovitost

POPIS

Rodinný dům s byty 2+1, 1+1, samostatnou jednotkou se sociálním zařízením, velkým dvorem a velikým půdním prostorem vhodným k vestavbě dvou podkroví anebo nástavbě. Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme užitně praktický rodinný dům po rekonstrukci přízemního podlaží, který se skládá ze dvou bytových jednotek a samostatného obytného pokoje se sociálním zařízením. Dům je jednopatrový, částečně podsklepený, s velkým dvorem a prostornou půdou, která je vhodná na vestavbu i dvou podkroví. Do domu se vchází průjezdem, kde je v levé přední části vstup do bytu 2+1 o velikosti 66m2 a levé zadní části vstup do samostatného pokoje se sociálním zařízením o velikosti 17m2. V pravé části průjezdu je pak vstup do bytu 1+1 o velikosti 48,1m2, který se v současné době pronajímá.
Nájemce je možné si ponechat, anebo jej vypovědět. Za domem je prostorný dvůr, který lze z části anebo celý zatravnit. Z tohoto dvoru je pak přístup do skladu a do přístavku s krbem se zastavěnou plochou cca 30m2. Je zde také přístup do sklepa, který je pod pravou částí domu. Z průjezdu za dveřmi vede schodiště na půdu, která se skládá ze dvou podlaží.
Celý dům je napojen na vodovod a plynovod, kanalizace je řešena do jímky. Je však možné zbudovat kanalizační přípojku, která je v komunikaci před domem. Tento dům je vhodný jak pro bydlení majitele, tak jako investice k pronájmu anebo výstavbě. PENB bude vypracován do doby převodu na nového majitele.
Financování této nemovitosti Vám rádi pomůžeme zajistit ve spolupráci s našim dlouholetým hypotečním partnerem. Pro více informací a dohodu o prohlídku kontaktujte realitního makléře.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Smíšená
Poloha objektu Řadový
Celkový počet podlaží 1
Počet bytů v domě 2

PLOCHY

Užitná plocha 168  (m2)
Plocha terasa 110  (m2)
Plocha sklep 30  (m2)
Plocha dílna 18  (m2)
Zastavěná plocha 237  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Topení ústřední Ano
Topení plyn Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru