Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Poznámka k ceně plus provize
Celková plocha 975  (m2)
Číslo 11356
Obec Brno
  • Cena s DPH6 400 000 Kčza nemovitost

POPIS

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej exkluzivního pozemku v Brně-Židenicích, lokalita Pod židenickým kopcem s výhledem na město. Jedná se o pozemek v šíři cca 12m, určený i pro řadovou zástavbu. Pozemek je možné ještě rozšířit přikoupením sousední parcely na celkovou možnou šíři cca 17m. Dle Územně plánovací informace je jeho východní část, přilehlá k ulici Šaumanova součásti území určeného k zástavbě smíšené plochy obchodu a služeb-administrativní budovy, stavby pro bydlení do 5O% funkčních ploch, maloobchodní provozovny, služby atd. Západní část pozemku je součástí stabilizované plochy bydlení.
Přípojky IS-elektřina, voda, plyn na pozemku. Kanalizace v komunikaci před pozemkem. Kromě obytné chaty se na pozemku nachází garáž a dílna. Pozemek je v současné době využíván jako zahrada s obytnou chatou a garáží.
Potenciál pozemku vzhledem k jeho umístění ve vyhledávané lokalitě je kromě vlastní výstavby i jako investice do budoucna. Více informací rádi poskytneme při osobní schůzce.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Nahoru