Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ pozemku Stavební parcela
Celková plocha 3566  (m2)
Číslo 11407
Obec Chvaletice
  • Cena s DPH890 000 Kčza nemovitost

POPIS

Exkluzívně nabízíme prodej stavební parcely o velikosti 3566 m2 ve Chvaleticích pro výstavbu 2 rodinných domů. Exkluzívně Vám nabízíme velice atraktivní mírně svažitý pozemek o výměre 3566 m2., situovaný v obci Chvaletice v okrese Pardubice. Na parcele lze postavit 2 rodinné domy. Toto místo je s ohledem na svou pozici v místní nádherné krajině doslova ideální k výstavbě klidného rodinného bydlení.

Všechny inženýrské sítě jako obecní vodovod, elektřina, kanalizace a plyn, se nachází několik desítek metrů od pozemku.

Původní cena byla 1.380.000 kč což není zajímavá cena pro okamžitou koupi pozemku, taky pozemek na prvý pohled s náletovými keři a stromy nevypadá vábně, nicméně po vyčištění pozemku, dotažení sítí a oplocení, vznikne opravdu lukrativní parcela pro rodinný dům na krásném klidném místě v zeleni s výhledem do okolí.

Příjezd k pozemku je zajištěn po obecní komunikaci. Výhodná nabídka pro klienty kteří chtějí rozlehlý pozemek s klidem a dobrou dostupností. V obci Chvaletice se dále nachází veškerá občanská vybavenost jako je mateřská školka, základní škola, pošta, obchody, benzínka, vlakové nádraží a další. Vynikající dostupnost do Pardubic, které jsou vzdálené 25 km a Kolína vzdáleného 20 km.

Myslím si, že cena 250 kč / m2 je nejlevnější cena stavebního pozemku v okolí a proto doporučuji tuhle parcelu kromě výstavby vlastního bydlení i jako investiční příležitost.

Cena včetně provize a právního servisu.

Pro více informací o pozemku se informujte u makléře.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
Školka Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Služby Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru