Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Samostatný rodinný dům
Poznámka k ceně Konečná cena včetně provize a právních služeb
Celková plocha 784  (m2)
Číslo 15283
Obec Neratovice
  • Cena s DPH7 500 000 Kčza nemovitost

POPIS

Prodej novostavby rodinného domu se zahradou v Mlékojedech u Neratovic. Nabízím Vám k prodeji novostavbu rodinného domu se zahradou v Mlékojedech u Neratovic.

Samostatně stojící přízemní rodinný dům se nachází v žádané, klidné a velmi příjemné lokalitě pro bydlení. Dispozičně je řešen jako 4 + KK o užitné ploše 106 m2. Skládá se ze vstupní předsíně, chodby, obývacího pokoje s jídelnou a kuchyňským koutem, ložnice se šatnou, dvou pokojů, koupelny a technické místnosti. Na obývací pokoj navazuje venkovní krytá terasa (15 m2), s obývacím pokojem je propojena francouzským oknem. Půdní úložný prostor je přístupný stahovacími schůdky.

Dům je zděný z tvárnic Ytong , kompletně zateplen, okna plastová s izolačními trojskly. Je navržen jako nízkoenergetický, PENB – B – stavba velmi úsporná.

Dům je těsně před dokončením. Na všech podlahách bude keramická dlažba, v pokojích a v šatně vinyl. V koupelně a technické místnosti budou keramické obklady. V celém domě budou obložkové dveře v bílém odstínu.

V koupelně je vana, sprchový kout, kulaté umyvadlo na dřevěné desce, toaleta a topný elektrický žebřík, v technické místnosti výlevka, umyvadlo, další toaleta, bojler na TUV, připojení na pračku a sušičku. V kuchyni je připojení na myčku.

Vytápění domu je podlahové elektrické s nízkou sazbou. V obývacím pokoji je podlahou přiveden vzduch pro možnost osazení krbových kamen s lehkým nerezovým komínem. Dům je napojen na vodovod, kanalizaci a elektřinu. Dešťové vody jsou svedeny do retenční nádrže 5 m3 - možnost využívat pro zalévání zahrady.

Dům leží v zahradě o výměře 784 m2, je architektonicky citlivě zasazen do okolní přírody. Tmavá střecha a světlá venkovní omítka v kombinaci s dřevěnou pergolou a podbitím střechy dokonale zapadnou do stávající zástavby.

Příjezd k domu, který leží v klidné slepé ulici, je po asfaltové komunikaci. Parkování je možné na vlastním pozemku. Celý pozemek je oplocen pletivem, chodník i zpevněné plochy budou vysypány kamenivem. Kolem domu budou dokončeny hrubé terénní úpravy a zřízen okapový chodník, provedena příprava pro elektrické ovládání pojezdové brány. V případě požadavku je možnost za úhradu zajistit zhotovení nového oplocení (ploty, zídky, pojezdová brána, branka), provedení zahradních úprav a vydláždění zpevněných ploch dle vlastního výběru.

Dům má výjimečnou polohu, neboť leží v krásné přírodě, a přitom v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Obec Mlékojedy je téměř rekreační oblast, pouze několik kroků od domu teče řeka Labe, vede tudy cyklostezka, v okolí jsou lesy a také známá pískovna Mlékojedy, kde je krásné koupání a rovněž veškeré turistické zázemí (restaurace, beach volejbal, vodní sporty, rybolov).
V obci Mlékojedy je základní občanská vybavenost, veškerou vybavenost v pěší dostupnosti poskytují sousední Neratovice.

Do Prahy je výborné dopravní spojení - k metru Ládví či Střížkov 30 minut.

Ohledně prohlídek můžete volat makléři kdykoliv.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Novostavba
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 1

PLOCHY

Užitná plocha 106  (m2)
Plocha terasa 15  (m2)
Zastavěná plocha 144  (m2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Sklep Ne

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy B - Velmi úsporná
Nahoru