Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Samostatný rodinný dům
Celková plocha 2450  (m2)
Číslo 12123
Obec Poběžovice u Přelouče
  • Cena s DPH3 890 000 Kčza nemovitost

POPIS

Hledáte stylové moderní bydlení? Jste milovníky dřevostavby? Zastavte se, uvařte si kávu nebo čaj a dále nehledejte. Už jste našli: Poběžovice u Přelouče – nová adresa Vašeho nového domova. Exkluzivně nabízíme výstavbu 2 rodinných domů na klíč s dispozicí 4+kk s užitnou plochou 89 m2, každý na pozemku o celkové ploše cca 2.450 m2. Jedná se o zateplenou jednopodlažní dřevostavbu s centrálním obývacím pokojem a velkou zastřešenou terasou. Dům je možné takřka libovolně upravovat jako např. posouvat okna, dveře, příčky, přidání či odebrání těchto prvků. Možné umístění vstupu z boční strany, rozšíření koupelny, přidání šatny či dokonce rozšíření obývacího pokoje na úkor terasy. Dům je také možné libovolně prodloužit nebo rozšířit na požadovaný rozměr.

Dispozice domu:
zádveří – 4,25 m2
technická místnost – 2,82 m2
koupelna – 4,79 m2
ložnice – 12,14 m2
obývací pokoj + kuchyň 30,24 m2
pokoj 1 – 11 m2
pokoj 2 – 11 m2
terasa – 9,81 m2

Vytápění je řešeno elektrokotlem. Dispoziční řešní i konečné řešení podlah, obkladů a zařizovacích předmětů lze přizpůsobit Vašim požadavkům. Cena zahrnuje veškeré inženýrské sítě, terénní úpravy, stavební povolení, podlahové vytápění, základovou desku, DPH. Kalkulace a poradenství ZDARMA..Doba realizace domu je 14 týdnů. Dům bude poté na pozemku postaven během 3 dnů. Jedná se o dřevostavbu doplněnou o typické prvky zděných domů. Na nosný systém je garantována záruka 30 let. Energetická náročnost budovy třídy B velmi úsporná. V ceně: podlahové vytápění, základová deska, DPH. Kalkulace a poradenství ZDARMA.

Veškeré inženýrské sítě: voda, elektřina, plyn, kanalizace bude navazovat na stávající rozvody. Obec napojena na veřejný vodovod a kompletně plynofikována. 2019 – 2020 plánována realizace splaškové a gravitační kanalizace s ČOV.

Poběžovice, malebná obce se 106 obyvateli. V místě dětské a multifunkční sportovní hřiště, kuželník, knihovna, obecní úřad, restaurace. Mateřská a základní škola v Cholticích (3 km) a Lipolticích (2km), dětský lékař v Přelouči (7 km), praktický a zubní lékař v Cholticích (3 km). Do obce zajíždí autobus. Okolní prostředí vybízí k procházkám a relaxaci v blízkých lesích. Lokalita ideální pro rodiny s dětmi, pro milovníky venkova, klidu a odpočinku.

Při koupi tohoto domu neplatíte 4% daň z nabytí!
Rezervujte si svůj termín prohlídky a konzultace výstavby. Více informací u makléře.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Projekt
Technologie výstavby Dřevěná
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 1

PLOCHY

Užitná plocha 89  (m2)
Plocha zahrada 2349  (m2)
Zastavěná plocha 101  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Sklep Ne

SÍTĚ A ENERGIE

Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení lokální Ano
Topení elektro Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy B - Velmi úsporná
Nahoru