Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ komerčního prostoru Obchodní prostor
Poznámka k ceně + provize RK
Celková plocha 240  (m2)
Číslo 15738
Obec Střelice
  • Cena6 200 000 Kčza měsíc

POPIS

Nabízíme Vám k prodeji nemovitost bývalé zavedené zařízenou restaurace v lokalitě Brno-venkov, Střelice – západně, nedaleko Brna. Objekt je kolaudovaný r.1997. Dispozice: přízemí-140m2 s barem a posezením kuchyně sklad, 3x WC a suterén-126m2 (objekt celo-podsklepen, lze využít po úpravě na garáže pro 4-vozy) v současnosti s barem, dále úžasný půdní prostor obdobné výměry jako přízemí (140m2) vhodný k vestavbě kanceláře, nebo po rekolaudaci v rámci RD byt 3+1. Na objekt přímo navazuje terasa – 77m2. Dále možnost pronájmu pozemku před domem od obce, nyní využíván jako zahrádka ( 90m2). Velké parkoviště přímo u objektu.
Objekt má zařízenou kuchyni a oddělené sociální zázemí (WC). Vynikající lokalita. Nad 1. NP je půdní prostor, k němuž je k dispozici projekt na kanceláře v podkroví. Stavba je vhodná pro provoz restaurace, obchodu (přízemí potraviny, suterén domácí potřeby), sídla firmy, po rekolaudaci a úpravách na RD až se třemi bytovými jednotkami dvě v přízemí a jedna 3+1 v patře(pro developery: ve výnosové hodnotě 2x 2+1 za každý 4.mil. Kč a 1x 3+1 za 6.mil. Kč).
Objekt je napojen na všechny IS. Vytápění je ústřední plynem. Možnost vysokorychl. internetu. V místě plná občanská vybavenost. Zastávka BUS a vlak směr Brno v dosahu. Prostory lze převzít okamžitě.
Dále Vám nabízíme možnost projektanta, nezávislého porovnání financování na míru dle Vašich požadavků. Díky exkluzivním podmínkám v bankovním sektoru, skvělému servisu na míru, doporučíme nejlepší financování nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. Projekt na byty, videoprohlídku a 3D vizualizace budoucího stavu (3. Byty) připravujeme, prosím o strpení

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 280  (m2)
Plocha terasa 30  (m2)
Zastavěná plocha 240  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Počet parkovacích míst 30

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano
Topení plyn Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru