Nabízíme Vám k prodeji nemovitost bývalé zavedené zařízené restaurace v lokalitě Brno-venkov, Střelice – západně, 4km od Brna. Nezapomeňte se podívat na videoprohlídku také na na Youtube.com zadejte tam odkaz: "Prodej domu Brno-venkov, Střelice"
Objekt je kolaudovaný r.1993. Dispozice: INP-140m2 s barem a posezením, kuchyně sklad, 3x WC a sprchový kout dále suterén-126m2 (objekt celo-podsklepen-70m2, lze využít po úpravě na garáže pro 4-vozy) v současnosti s barem, dále úžasný půdní prostor (84m2) s již hotovou betonovou podlahou, počítalo se zde s vestavbou kanceláří, nebo po rekolaudaci v rámci RD byt 3+1. Na objekt přímo navazuje terasa – 77m2. Dále možnost pronájmu pozemku před domem od obce, nyní využíván jako zahrádka ( 90m2). Velké parkoviště přímo u objektu.
Objekt má zařízenou kuchyni a oddělené sociální zázemí (WC). Vynikající lokalita. Nad 1. NP je půdní prostor, k němuž je k dispozici projekt na kanceláře nebo byt v podkroví. Stavba je vhodná pro provoz restaurace, obchodu (přízemí potraviny, suterén domácí potřeby), sídla firmy, po rekolaudaci a úpravách na RD až se třemi bytovými jednotkami, 2x 2+1 s terasou v přízemí a jedna 3+1 v patře.
Objekt je napojen na všechny IS. Vytápění je ústřední + podlahové pl. Zastávka BUS a vlak směr Brno v dosahu(do centra Brna na Hl. nádraží je to 17.min. vlakem). Prostory lze převzít okamžitě.
Dále Vám nabízíme možnost projektanta, nezávislého porovnání financování na míru dle Vašich požadavků. Projekt , 3D vizualizace na vyžádání.