Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Samostatný rodinný dům
Poznámka k ceně Celková cena
Celková plocha 1500  (m2)
Číslo 10072
Obec Trboušany
  • Cena s DPH5 400 000 Kčza nemovitost

POPIS

Jestli hledáte moderní rodinný dům, který poskytuje komfort prostoru, soukromí a výbornou polohu – tak je to zde. Ve výhradním zastoupení nabízíme hrubou stavbu samostatně stojícího jednopodlažního domu, pár minut jízdy autem od Brna.

Dům leží v mírně zvlněné krajině ve velmi zajímavé lokalitě, jižně od Brna. Nachází se na kraji obce ve středu velkého pozemku o výměře 1500 m2. Zahrada na pozemku skýtá obrovské možnosti. Zastavěná plocha domu je ca 184 m2. Dům je o základní dispozici 4+kk + jeho součástí je velká rozměrná garáž.

Velkorysá garáž má takové rozměry (včetně výšky), že nemusíte přemýšlet, jaké auta tam zaparkovat, bez problémů i s motorkou.

Dům byl stavěn podle pečlivě promyšlených kritérií majitelů. Řemeslné zpracování je na perfektní úrovni, které si nezadá se soukromým prostorem, který může tento dům a zahrada poskytnout.

Dům je situován hlavními obytnými místnostmi jihozápadně a ložnicí a koupelnou severovýchodně. Je umístěn na prostorném pozemku s dalekým výhledem do krajiny.

Z centrální chodby se vchází do jednotlivých pokojů, ložnice, koupelny, technického zázemí s koupelnou a garáže. Každý pokoj v domě má velká okna a (kromě ložnice) francouzskými okny poskytuje přímý vstup (na terasu) do zahrady. Celý dům je průchozí do dominantní místnosti – obývacího pokoje spojeného s kuchyní. Tento pokoj je prosvětlený ze tří stran a se vstupem na budoucí verandu. V pokoji je připraven komínový průduch pro instalaci krbu. V kuchyni je zděná spíže.

Vysoká a prostorná půda nabízí možnost rozšíření domu půdní vestavbou.

Dokončit tento dům, bude vyžadovat úsilí – ale bude to stát za to.

Obec Trboušany se nachází v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji, v Dyjsko-svrateckém úvalu. Leží na jih od Dolních Kounic, na kraji přírodní památky, unikátního společenstva pahorkatinného lužního lesa V olších.

Obec je součásti Integrovaného dopravního sytému Jihomoravského kraje (IDS JMK).
Nejbližší vlakové nádraží je v Moravských Bránicích.

Dopravní dostupnost do Brna (Modřice smyčka autobusu a tramvaje) ca 19 km. Do centra Brna ca 26 km. Do Pohořelic ca 11 km. Do Moravského Krumlova ca 18 km.

Občanská vybavenost obce – mateřská škola, obchod, pohostinství, vodovod, plyn, kanalizace, farnost.

Pokud máte zájem o podrobnější informace o RD nebo o prohlídku, kontaktujte mě, prosím, pomocí uvedených kontaktních údajů.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Novostavba
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 1

PLOCHY

Užitná plocha 148,8  (m2)
Zastavěná plocha 184  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
Školka Ano
Obchody Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Sklep Ne

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano
Topení plyn Ano
Topení elektro Ano
Topení tuhá paliva Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru