Upravit stránku
Typ akce Prodej
Poznámka k ceně Informace o ceně u RK
Celková plocha 150000  (m2)
Číslo 15509
Obec Svitavy
  • CenaNa dotazza nemovitost

POPIS

Prodej hotelu se zázemím a pozemky. Hotel Schindlerův Háj byl se nachází v těsné blízkosti Svitav obklopen převážně lesními pozemky. Předmětem prodeje je soubor pozemků včetně stavby hotelu se zázemím. Hotel, postavený v roce 1998, disponuje 54 lůžky ve 27 pokojích. Stylem odpovídá konci devadesátých let. Hotel byl nějakou dobu mimo provoz, v současnosti probíhá nutná údržba, přičemž se v nejbližší době plánuje spuštění provozu. Dále disponuje restauračním zařízením v podobě restaurace, salonku a vinárny v suterénu, kde se nachází i sauna. Vybavená kuchyně je v nerezu. K hotelu přináleží parkoviště a tenisové kurty.
Celková výměra všech pozemků vč. zast. ploch je 155 728 m2, z čehož je ostatní plocha 16 483 m2, lesní pozemky 120 708 m2, trvalý travní porost 17 543 m2.
V rámci ÚP jde především o plochy lesní, plochy přírodní a nakonec plochy komerčního zařízení malé a stř. velikosti. Poslední zmiňované je v těsné blískosti stavby a je zde možnost rozšíření v rámci zázemí hotelu (fitnes, wellnes apod.) Lesní pozemky jsou v kategoriích do 20 let, 30-40 let a 70-80 let. Celý soubor se nachází v podstatě v téměř rovinatém terénu. Hotel může být po rozšíření zázemí zaměřený na wellnes pobyty, svatby, oslavy ale i na zájemce o honitbu. Může ale oslovit i investory se zaměřením na komuntní seniorské domy .V rámci celého areálu jsou obslužné komunikace ve velmi dobrém stavu. K hotelu vede cyklostezka.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 3

PLOCHY

Užitná plocha 2000  (m2)
Zastavěná plocha 1000  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Parkoviště Ano
Počet parkovacích míst 50

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ano
Kanalizace Ano
Topení ústřední Ano
Topení plyn Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru