Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Samostatný rodinný dům
Celková plocha 250  (m2)
Číslo 16111
Obec Statenice
  • Cena10 499 000 Kčza nemovitost

POPIS

Exklusivně Vám zprostředkujeme prodej části rodinného domu (160m2) ve Statenicích se samostatnou oplocenou zahradou (250m2), zahradním domkem a dvěma parkovacími místy, jen 10km od metra Dejvická. Nemovitost se skládá z velkého obývacího pokoje s nadčasovou kuchyňskou linkou (39m2) se spotřebiči Whirlpool, tří samostatných pokojů (2x20 m2, 19 m2) a pracovny (14 m2). Všechny pokoje jsou neprůchozí a vstupuje se do nich z prostorné haly. Jednotka dále disponuje velmi prostornou a vkusně zařízenou koupelnou (vana i sprcha, 9,35 m2) a toaletou. Další samostatné WC (2,33 m2) je umístěno u schodiště, které spojuje jednotku se vstupní předsíni v přízemí domu. Úložný prostor jednotky je umístěn na pochozí půdě ( cca 80m2) .
Součástí nabízené nemovitosti je oplocená samostatná zahrada. V rohu pozemku je umístěn atypický dřevěný zahradní domek (18m2), ve kterém, kromě úložného prostoru ( sekačka, kola,atd.), najdete zařízenou letní kuchyni s ledničkou, rozvodem vody, elektřiny a malou dílnou. Střecha zahradního domku je protažena i nad prostor společné terasy (18m2). Zahrada je velmi udržovaná a vkusně upravená. Je to prostor, kde budete trávit většinu svého volného času. Komfort bydlení umocní dvě samostatná parkovací stání před domem. Výhodou této nemovitosti jsou velice nízké náklady na vytápění a nízký tarif elektřiny. Kompletní měsíční náklady jsou cca 3000 Kč (jedná se o vodu a elektřinu). Plyn do domu přiveden není. Dům je napojen na vodovodní řád s kanalizací. V celé jednotce jsou datové rozvody.

Vřele doporučuji zájemcům, kteří hledají bydlení v bezprostřední blízkosti Prahy, přesto však v přírodě. Dům je umístěn ve slepé ulici, což zaručuje naprosté soukromí a klid. V docházkové vzdálenosti je pěkné dětské hřiště.
Pokud Vás uvedená nemovitost zaujala, budu rád, když se potkáme na společné prohlídce.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Smíšená
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 2

PLOCHY

Užitná plocha 147  (m2)
Plocha zahrada 250  (m2)
Zastavěná plocha 147  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Sklep Ne
Počet parkovacích míst 3

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ne
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Kanalizace Ano
Topení lokální Ano
Topení elektro Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy C - Úsporná
Nahoru