Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 3+kk
Poznámka k ceně Rezervační poplatek 50.000,-Kč vč. DPH, neplatíte 4% daň z nabytí nemovitosti, včetně právního servisu
Celková plocha 103  (m2)
Číslo 12005
Obec Olomouc
  • Cena s DPH6 087 352 Kčza nemovitost

POPIS

Rezidenční bydlení v Hejčíně - Nechte si postavit bydlení podle vašich představ, v ojedinělém spojení komfortu, nadčasového designu a harmonie s přírodou.
Rezidenční bydlení GreenWall Tomkova nabízí bydlení v pěti bytech o velikosti 3+kk a rozloze 103 m2, 83 m2, a 71 m2, v klidné lokalitě v městské části Olomouc – Hejčín, v blízkosti centra města i CHKO Litovelské Pomoraví, s širokou škálou služeb i vyžití. Navíc s moderní vizí propojující stavby a města s živou přírodou. Vytváříme bytový dům s velkým důrazem na ekologii a nové nízkonákladové bydlení 21. století – dům je zařazen do energetické třídy B s komfortním řešením zvukového a tepelného útlumu. Svou architekturou, lokalitou a propracovaným konceptem jde v rámci města o naprosto ojedinělý projekt. Dominantou domu je zelená živá fasáda, která dala projektu jméno a která z něj dělá naprosto unikátní místo pro bydlení v souladu s přírodou, jež je navíc ohleduplné ke svému okolí a dělá z domu nezaměnitelné a jasně identifikovatelné místo k životu. Zeleň je použita i na střechách kolem teras nejvyššího patra a vytváří tak oázu klidu vzdálenou pouhý 1 km od centra města.

Umístění projektu je významným faktorem s ohledem na životní prostředí. Dům nahrazuje původní zástavbu, která již dosloužila svému účelu – pro zástavbu tak nezabíráme úrodná hanácká pole a louky. V těsné blízkosti se nachází vše potřebné k životu i volnočasovým aktivitám – obchody a supermarkety, restaurace, sportoviště i kulturní vyžití – vše v docházkové vzdálenosti.

Samozřejmostí jsou veškeré základní služby jako škola, školka, pošta, lékař či MHD. A také příroda CHKO Litovelské Pomoraví s celou její rozmanitostí a vzácnou florou i faunou, která je ideální k procházkám s možností koupání v přírodních jezerech Poděbrady.

Centrum města je od místa vzdáleno pouhých 20 minut volnou chůzí. Z Vašeho nového domova to tak budete mít všude blízko a to i bez použití automobilu. Žijte ekologicky v souladu s přírodou a v její těsné blízkosti.
Více informací najdete na našich webových stránkách. Doporučujeme osobní jednání.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Projekt
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 5

PLOCHY

Užitná plocha 92,7  (m2)
Plocha balkón 10,65  (m2)
Zastavěná plocha 103,35  (m2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Balkón Ano
Sklep Ne

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy B - Velmi úsporná
Nahoru