Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ rekreačního objektu Chalupa
Celková plocha 535  (m2)
Číslo 15593
Obec Lančov
  • Cena1 990 000 Kčza nemovitost

POPIS

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji rekreační chatu v blízkosti Vranovské přehrady, obci Lančov. Chata / dispozice a umístění
Jedná se o dvoupodlažní, celoročně obyvatelnou, podsklepenou, zděnou, chatu se sedlovou střechou a velkým pozemkem.
V přízemí chaty se nachází kuchyň, sociální zařízení, obývací místnost a schodiště. V patře se dále nachází předsíň se vstupem na terasu s krásným výhledem do okolí a ložnice.
Velký rovinatý pozemek.

Chata / stav
Hlavní obvodové zdivo je zděné. Podlahy obytných místností jsou dřevěné, v přízemí výměna před 8 lety, tl. prken 28 mm. Strop nad přízemím je dřevěný trámkový s rovným podhledem. Střecha sedlová pokrytá plechovou krytinou. Na nemovitosti byly prováděny práce mající charakter běžné údržby.

inženýrské sítě / zdroje
Elektroinstalace v mědi v celé chatě. Aktuálně připojení v realizaci, vedení na vl. pozemku cca 7m od chaty. Zpevněná plocha betonová, venkovní schody betonové. V chatě rozvody vody, není napojena k vodovodu, možnost vrtu studny. Zdroj pitné vody - cca 100 m studánka (upravená studna) s přepadem, pravidelně prováděný rozbor vody. V kuchyni plynový sporák na PB, bomba vč. náhradní. Vytápění: v obývacím prostoru přízemí jsou kamna na dřevo, v patře kamna naftová.

Přístup / parkování
Přístup k zahradní chatě je z místní asfaltové komunikaci ve vlastnictví obce. Parkování je bezproblémové přímo na pozemku.

Lokalita / blízké okolí
Možnost rekreace a velké množství pěkných míst vhodných jak k odpočinku, tak sportovním aktivitám. V okolí chaty se nachází široká paleta vyžití a možností k výletům. Vzdálenost od přehrady cca 100 m, písečný přístup do vody. Doporučujeme pro milovníky rybaření a koupání. V prázdninové sezóně cca 500 m obchod potravin, jinak celoročně v obci Lančov. V blízkosti oblíbená restaurace STRIBRNKA. Kulturní vyžití- hrady Bítov, Cornštejn a Frejštejn, zámek Vranov nad Dyjí - vše do cca 20 km.

Financování
Financování je možné hypotéčním úvěrem, kde se Vám zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru

Kompletní servis.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 3

PLOCHY

Užitná plocha 65  (m2)
Plocha terasa 12  (m2)
Plocha zahrada 485  (m2)
Zastavěná plocha 50  (m2)

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Parkoviště Ano
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ne
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ne
Vlastní vodní zdroj Ne
Kanalizace Ne
Topení lokální Ano
Topení tuhá paliva Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru