Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ bytu Byt 3+kk
Poznámka k ceně Poplatky jsou 3301,-Kč
Celková plocha 118  (m2)
Číslo 11931
Obec Praha
  • Cena s DPH6 500 000 Kčza nemovitost

POPIS

Dovolujeme si ve výhradním zastoupení majitele nabídnout k prodeji bytovou jednotku o dispozici 3+kk v 5.NP, 58 m2 byt + 60 m2 terasa na Praze 5 v projektu Barrandov Hills od společnosti Crestyl. Celková rozloha bytu s ideální dispozicí 3+kk/terasa činí 118 m2.

Projekt rezidenčního bydlení Barrandov Hills, to jsou byty Praha 5, které díky svému umístění ve svahu nabízejí bydlení s jedinečným výhledem na Prokopské údolí, pražské panorama a svahy Kavčích hor. Jedná se o bydlení s bohatými možnostmi rekreace a sportu ve skutečné přírodě v nedalekém Chuchelském háji vedle Prokopského údolí.

Dostupnost do centra:
Byty na prodej Praha v rezidenčním bydlení Barrandov hills nabízí bohaté možnosti, jak být v neustálé blízkosti přírody. A přesto se odtud dostanete snadno a rychle do centra. Lokalita je velmi dobře dostupná - automobilová i městská doprava vás dostane do centra přibližně za 15 minut. Nedaleko komplexu je autobusová a tramvajová zastávka Geologická. Řidiči zajisté ocení napojení na Jižní spojku a další výpadové pozemní komunikace.

Byt nemá parkovací místo, ani sklep.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Novostavba
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 8

PLOCHY

Užitná plocha 118  (m2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Sklep Ne

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy B - Velmi úsporná
Nahoru